Ortopedické vložky

Ortopedické vložky Protetika jsou v ČR dostupné ve dvou materiálech a ve dvou komfortních provedeních. Z hlediska terapeutického účinku jsou k dispozici ortopedické vložky pro podporu podélné klenby, příčné klenby nebo s kombinovanou pelotou podélně-příčnou.

MATERIÁLY

Přírodní useň - přírodní hebký materiál vhodný i pro alergiky. Useň má silný a odolný povrch, který se nedá lehce roztrhnout anebo poškodit. Je to velmi odolný materiál s dlouhou životností. Pravidelná údržba výrazně prodlužuje její životnost.

Multiform - velmi pružný materiál. Jeho základem je Etylvinyl acetát (EVA). Je třikrát více flexibilní, než polyetylén s nízkou hustotou (LDPE). EVA materiál má dobré bariérové a nepromokavé vlastnosti, nízkoteplotní houževnatost a odolnost proti stresu. EVA materiál je odolný proti UV záření a je bez zápachu. V dětských velikostech (21-35) vyrábíme pestrobarevné, v dospělých velikostech (35-46) v tělové barvě.

KOMFORTNÍ PROVEDENÍ

Basic – základní provedení za příznivou cenu.

Premium – prémiové provedení z vysoce kvalitních materiálů, vedle terapeutických účinků se vyznačuje také účinkem relaxačním.

Prohlédněte si kompletní nabídku

Katalog Katalog (PDF 4,1 MB)

Tisknout