Protetika Comfort

Pod značkou Protetika Comfort uvádí naše společnost na trh dvě speciální kolekce obuvi se zdravotními prvky, jejichž hlavním cílem je komfortní obouvání.

Protetika Comfort s měkčenou masážní stélkou tlumí díky měkkému došlapu nárazy při chůzi, proto je tato obuv určená osobám trpícím bolestí chodidel, bolestmi kloubů, páteře nebo osobám s vyššími nároky na komfort při chůzi. Vlnovkový tvar stélky navíc masíruje chodidlo a tím oddaluje pocit únavy.

Protetika Comfort Hallux valgus je obuv s elastickým svrškem, který se přizpůsobí tvarům chodidla. Je určena nejen lidem s diagnózou Hallux valgus (vbočený palec), ale všem lidem s různými deformitami chodidel (drápovité, kladívkové a paličkovité prsty, otoky, výrůstky, apod.). Většina modelů z této kolekce má navíc vyjímatelnou stélku. Díky tomu je tato obuv vhodná také pro lidi s více kombinovanými vadami chodidel (umožňuje nahradit vloženou stélku individuálně zhotovenou, na základě vyšetření u ortopedického protetika).

Modely s vyjímatelnou stélkou jsou vhodné také pro pacienty, kteří při chůzi používají ortézu na podporu dorzální flexe.

V katalogu Protetika Comfort 2024 navíc najdete také nabídku Bílý program, která zahrnuje obuv v bílém provedení do různých typů provozů, které z hygienických a dalších důvodů vyžadují bílé obouvání.

Pro aktuální informaci prosím kontaktujte naše zákaznické centrum na telefonu +420 775 550 735.

Věříme, že Vám i Vašim zákazníkům přinese tato kolekce mnoho kilometrů pohodlné chůze bez bolesti.

Prohlédněte si kompletní nabídku

Katalog Katalog (PDF 2,7 MB)

Tisknout