Protetika Orthopedic

Pod značkou Protetika Orthopedic uvádí naše společnost na trh ortopedicko rehabilitační sandály (ORS) s podporou příčné a podélné klenby chodidla, které slouží pro rehabilitaci dolních končetin.

Speciální anatomická stélka z přírodního anebo syntetického materiálu umožňuje přirozené rozložení tlaku chodidla po celé své ploše a působí preventivně i terapeuticky při podpoře podélné a příčné klenby chodidla, díky čemuž se ortopedicko rehabilitační sandály uplatňují především při prevenci plochonoží.

Patu ve správném postavení stabilizuje patní lůžko a tvarování pod prsty zabezpečuje odlehčení hlaviček metatarzů.

Mezi další účinky ortopedicko rehabilitačních sandálů patří také zlepšení krevního oběhu, snížení tvorby křečových žil a odstraňování únavy nohou z celodenní chůze.

Ortopedicko rehabilitační sandály podporují správné a ladné držení těla a to je dobrý důvod pro nošení pro všechny věkové kategorie. Vyrábějí se proto v různých velikostech a typech pro děti, dámy i pány.

Celý proces výroby ortopedicko rehabilitačních sandálů je pečlivě kontrolovaný, od konstrukce modelů, výběru a zpracování usní, šití svršků, až po finalizační procesy a balení produktů do krabic.

Ortopedicko rehabilitační sandály

Katalog Katalog (PDF 3,8 MB)

Ortopedicko rehabilitační sandály doprodej

Katalog Katalog (PDF 6,4 MB)

Protetika Lifestyle

Katalog Katalog (PDF 0,0 MB)

Protetika Walker

Katalog Katalog (PDF 0,0 MB)

Tisknout