Protetika Medical

Kolekce PROTETIKA Medical nabízí dětskou ortopedickou obuv určenou k podpoře léčby jednoduchých vad nohou, je schválena Státním ústavem pro kontrolu léčiv jako zdravotnická pomůcka a děti, které jsou lékařem k nošení této obuvi indikované, mohou po schválení poukazu na ortopedickou pomůcku revizním lékařem dostat 2x ročně 1200Kč příspěvek od své zdravotní pojišťovny.

K nejčastějším vadám dětských nohou patří především plochonoží, často kombinované s vbočenými nebo vybočenými kotníky, případně hákovitým nebo lukovitým postavením nohy.

Dětská ortopedická obuv PROTETIKA je vyrobená z přírodních usní, které jsou měkké, prodyšné, tvarovatelné a mají schopnost absorbovat vlhkost. Mimořádně měkká podšívka zabezpečuje optimální klima uvnitř obuvi. Podešve jsou zhotovené z termoplastického kaučuku a mají protiskluzovou úpravu. Všechny materiály používané v Protetice mají doklad zdravotní nezávadnosti.

Dětská obuv PROTETIKA Medical splňuje všechny zásady zdravého obouvání dětí. Tvar kopyta a konstrukce obuvi napomáhá pevnému vedení paty, správnému osovému postavení a držení stability v hlezenním kloubu.

Při vývoji a konstrukci obuvi PROTETIKA spolupracuje s renomovanými dětskými ortopedy, ortopedickými techniky a realizuje vlastní výzkum měření chodidel dětí prostřednictvím skenovacího zařízení.

Prohlédněte si kompletní nabídku

Katalog Katalog (PDF 2,5 MB)

Tisknout