Nová kolekce Comfort 2021

Nová kolekce Comfort 2021

Vážení zákazníci, obchodní přátelé,

S radostí Vám představujeme naši další letošní novinku - celoroční kolekci obuvi Protetika Comfort 2021.

Pod značkou Protetika Comfort uvádí naše společnost na trh dvě speciální kolekce obuvi se zdravotními prvky, jejichž hlavním cílem je komfortní obouvání.

Protetika Comfort s měkčenou masážní stélkou tlumí díky měkkému došlapu nárazy při chůzi, proto je tato obuv určená osobám trpícím bolestí chodidel, bolestmi kloubů, páteře nebo osobám s vyššími nároky na komfort při chůzi. Vlnovkový tvar stélky navíc masíruje chodidlo a tím oddaluje pocit únavy.

Protetika Comfort Hallux valgus je obuv s elastickým svrškem, který se přizpůsobí tvarům chodidla. Je určena nejen lidem s diagnózou Hallux valgus (vbočený palec), ale všem lidem s různými deformitami chodidel (drápovité, kladívkové a paličkovité prsty, otoky, výrůstky, apod.). Většina modelů z této kolekce má navíc vyjímatelnou stélku. Díky tomu je tato obuv vhodná také pro lidi s více kombinovanými vadami chodidel (umožňuje nahradit vloženou stélku individuálně zhotovenou, na základě vyšetření u ortopedického protetika).

Modely s vyjímatelnou stélkou jsou vhodné také pro pacienty, kteří při chůzi používají ortézu na podporu dorzální flexe.

V letošním katalogu Celoroční nabídka obuvi navíc poprvé najdete také nabídku Bílý program, která zahrnuje obuv v bílém provedení do různých typů provozů, které z hygienických a dalších důvodů vyžadují bílé obouvání.

Nové modely z kolekce 2021 se budou naskladňovat postupně, o jejich dostupnosti se prosím informujte na zákaznickém centru – tel. +420 775 550 735, +420 703 144 399.

Věříme, že se Vám naše nová kolekce bude líbit a přiláká do Vašich prodejen spoustu stávajících i nových zákazníků.

Katalog ke stažení ZDE

Tisknout