Omezení provozu firmy v roce 2018

 • Nabídka práce HPP

  Nabídka práce HPP

  16. ledna 2018

  Reprezentant/ka pro zdravotnictví.

 • Nový katalog zdravotnických pomůcek

  Nový katalog zdravotnických pomůcek

  1. ledna 2018

  Dovolujeme si vás upozornit, že jsme vydali nový katalog na zdravotnické pomůcky. Rozšířili jsme nabídku ortéz, bandáží, ale i speciálních antidekubitních a rehabilitačních pomůcek.

 • Nové vzory ortopedicko-rehabilitačních sandálů

  Nové vzory ortopedicko-rehabilitačních sandálů

  7. října 2014

  Ortopedicko-rehabilitační sandály pro dámy dostaly nové vzory a materiály. Příjemné letní motivy kolekce LIFESTYLE potěší hlavně mladší ročníky.

 • Nová generace ortéz z materiálu SOHATEX.

  Nová generace ortéz z materiálu SOHATEX.

  7. října 2014

  Vysoká kvalita vlastní konstrukce ortéz typu PROTETIKA ve spojení s progresivním materiálem SOHATEX zařazuje tuto produktovou řadu do nové generace špičkových zdravotnických pomůcek.

 • Základní požadavky na zdravotně nezávadnou obuv

  Základní požadavky na zdravotně nezávadnou obuv

  27. ledna 2014

  Obuv sehrává ve vztahu k bipedální lokomoci člověka důležitou funkci. Nejdůležitějším úkolem obuvi je ochránit nohu před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí a podporovat její základní fyziologické funkce jako jsou stání, chůze a běh. Obuv může rovněž zajistit částečnou eliminaci vrozených nebo získaných vad nohou, nebo naopak podílet se na jejich vzniku. Obuv může napomáhat, ale i omezovat fyziologické funkce nohou. Neméně důležitou funkcí obuvi je i estetické uspokojení člověka. Aby bylo vytvořeno pro nohu v obuvi prostředí, které ji co nejméně poškozuje, je nutno respektovat určité konstrukční a zdravotnicko-hygienické zásady.

Předchozí 1 | 2 Následující

Tisknout